انتقال فایل و داده ها بین اسمارتفون ها و لپ تاپ

انتقال لینک و داده‌ها بین اسمارت‌فون و لپ‌تاپ‌ها یکی از دغدغه‌های همیشگی کاربران بوده اما با نصب برنامه CaastME روی اسمارت‌فون‌ها به سادگی می توان این انتقال را انجام داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات ایران از ایتنا، در سال‌های اخیر، اسمارت‌فون‌ها بیش از پیش به زندگی انسان‌ها وارد شده‌اند اما یکی از مشکلات همیشگی کاربران را می‌توان در چگونگی انتقال اطلاعات و داده‌ها بین اسمارت‌فون‌ها و لپ‌تاپ‌ها دانست به همین دلیل کاربران مجبور بودند برای انتقال اطلاعات کابل رابط را به همراه داشته باشند.

راه حل بعدی را می‌توان در ذخیره اطلاعات در بخش‌های مختلف اسمارت‌فون یا ای‌میل کردن آنها دانست تا بتوان از ای‌میل شخصی اطلاعات را برداشت اما این روند نه تنها طولانی است بلکه در گاهی مواقع لینک‌ها یا اطلاعات به درستی کپی نمی‌شوند.

اما با نصب برنامه CaastME روی اسمارت‌فون‌ها و بدون استفاده از کابل به سادگی می‌توان این انتقال را انجام داد.

این اپلیکیشن راهی سریع و ساده برای انتقال داده‌ها، اطلاعات و لینک‌های ذخیره شده روی اسمارت‌فون‌ها با لپ‌تاپ، پی‌سی و … است.

بعد از نصب این اپلیکیشن روی اسمارت‌فون‌ها به سادگی می‌توان در مدت چند ثانیه و با عملکردی بسیار ساده به انتقال اطلاعات بین پی‌سی و اسمارت‌فون‌ها پرداخت.

این اپلیکیشن از قابلیت نصب بر پلتفورم‌های اندروید برخوردار است.

 

منبع : پایگاه خبری فناوری  اطلاعات ایران


لیست اخبار