آنتی ویروس ایکاروس

ضد ویروس خانگی ایکاروس

از دستگاهها و داده های شما در برابر بدافزارهای شناخته شده قبلی و تازه ظهور یافته محافظت می کند – بدون اینکه هیچگونه تأثیر منفی بر عملکرد دستگاه شما داشته باشد. همه پرونده ها و بایگانی های رایانه شما در یک فرآیند چند لایه ارزیابی ، اجرا ، شبیه سازی و نظارت می شوند. تجزیه و تحلیل رفتاری همچنین بدافزار را با رفتارهای مخرب و ناخواسته یا خصوصیات مضر آن شناسایی می کند. پس از کشف یک متجاوز بلافاصله منزوی شده و بی ضرر می شود.

ضد ویروس تجاری ایکاروس

با مدیریت مرکزی آنتی ویروس ها روی Cloud یک کنسول برای کلیه دستگاه ها ایکاروس آنتی ویروس از هر تعداد رایانه شخصی ، لپ تاپ و سرور در برابر ویروس ها ، بدافزارها و هرزنامه ها محافظت می کند. مشتریان خود را از طریق رابط وب در مکان های مختلف مدیریت کنید و از امکان پاسخگویی سریع و موثر به هرگونه تهدید به لطف اعلان های هدفمند بهره مند شوید. ارتباطات از طریق اینترنت بدون در نظر گرفتن محل قرارگیری دستگاه های مدیریت شده ایمن است. شما از مدیریت آسان کلیه مجوزها و دستگاه های مدیریت شده با یک ورود ، صرف نظر از مقیاس ، بهره مند می شوید. برای نصب ، به روزرسانی یا نگهداری ، هیچ هزینه مجوز اضافی برای مدیریت پرداخت نمی شود.

ضد ویروس تلفن همراه ایکاروس

امنیت با استفاده از به روزرسانی های روزانه و بازه های اسکن قابل تعریف ، از دستگاه و داده های شما به طور قابل اعتماد و کارآمد محافظت می کند. علاوه بر این ، تمام برنامه های نصب شده یا به روز شده در حال کنترل هستند و مسدود کننده USSD از اجرای خودکار کدهای بالقوه مخرب USSD جلوگیری می کند. اگر دستگاه شما گم شده یا به سرقت رفته باشد ، شما می توانید از ویژگی کامل نسخه محافظت در برابر سرقت استفاده کنید که از طریق دستورات SMS استفاده می شود. علاوه بر این ، هنگام تغییر سیم کارت ، دستگاه می تواند به طور خودکار قفل شود. کنترل حریم خصوصی برنامه های نصب شده را براساس مجوز آنها نرخ می دهد. این برنامه به زبان های آلمانی ، انگلیسی ، ایتالیایی و روسی در دسترس است